خانه » جنسی زناشویی » بهبود رابطه جنسی و زناشویی

بهبود رابطه جنسی و زناشویی

Posted by: admin می 29, 2020 Leave a comment

به گزارش مجله آموزش جنسی و زناشویی آ۳ب : برای حفظ یک رابطه ی زناشویی نیاز است که زوجین رابطه ی جنسی خوب و باکیفیتی را با هم داشته باشند . به صورت جدی می توان گفت که رابطه ی جنسی قلب یک رابطه ی زناشویی می باشد و انجام به موقع و درست آن بر روی سلامت افراد تاثیر زیادی دارد .

اینکه شما و همسرتان در طول هفته رابطه ی جنسی منظمی داشته باشید باعث می شود که هورمون های تستسترون و اسنروژن در بدن شما تنظیم شود . تنظیم بودن این هورمون در بدن خانم ها و آقایان تاثیرات زیادی بر سلامت آن ها دارد . خانم ها و آقایان باید یاد بگیرند که چگونه با انجام کار های کوچک باعث بهتر شدن رابطه ی شخصی خود و رضایت همسرشان بشوند .

روش های ساده برای بهبود رابطه ی زناشویی :

داشتن ورزش و تغذیه بی تاثیر نیست :

داشتن تغذیه ی مناسب برای هر فرد جزو مهم ترین و حتی می توان گفت اصلی ترین گزینه ها برای داشتن رابطه ی جنسی مطلوب است . بدن هر فرد برای داشتن و برقراری رابطه جنسی با کیفیت نیاز به دریافت مواد غذایی مفید و مغذی دارد . به گفته متخصصات تغذیه یک وعده غذایی مفید می بایست شامل انواع ویتامین ها و املاح معدنی باشد .

اینکه شما از نظر دریافت ویتامین ها و مواد مغذی تامین باشید بدن شمارا به سمت بر قراری رابطه ی جنسی سوق می دهد . مصرف بعضی از غذای با طبع گرم میل شما را برای داشتن رابطه ی جنسی افزایش می دهد . این امر در آقایان بیشتر صدق می کند . اکثر آقایان با مصرف موادی مانند موز – گردو – شکلات دچار میل جنسی بالا می شوند .

همچنین بهتر است همراه داشتن رژیم غذایی مناسب ورزش را فراموش نکنید . داشتن برنامه ورزشی متداول باعث می شود در داشتن یک رابطه ی موفق بهتر باشید . همچنین افرادی که ورزش را انجام می دهند در رسیدن به ارگاسم نیز راحت تر و راضی هستند . رسیدن به ارگاسم در خانم ها و آقایان باعث داشتن رضایت و میل به انجام مجدد رابطه در آن ها می شود .

( اگر شما دچار اضافه وزن هستید به کمک ورزش و استفاده از گن لاغری زنانه و گن لاغری مردانه می توانید به داشتن اندام مناسب به خود کمک کنید . )

در طول رابطه تلویزیون رو خاموش کنید :

روشن بودن تلویزیون در طول رابطه باعث ایجاد اختلال در نعوظ در آقایان می شود . نگاه کردن بیش از حد تلویزیون روی سیستم عصبی افراد تاثیر می گذارد و در آخر باعث کاهش میل جنسی افراد می شود .

داشتن تحرک را فراموش نکنید :

خانم ها و آقایان در طول رابطه می بایست تحرک زیادی داشته باشند . فراموش نکنید در این حین شوخی و تحرک بیشتری داشته باشید . اینکه شما از لحاظ بدنی تحرک بیشتری داشته باشید می تواند بر روی فعالیت دستگاه تناسلی شما هم تاثیر گذار باشد .

برای داشتن رابطه جنسی وقت و زمان مناسب را انتخاب کنید :

با شنیدن این جمله به این فکر نکنید که باید وقتی را از قبل برای داشتن رابطه جنسی انتخاب کنید ! خیر . بلکه به این معناسب در زمان داشتن رابطه ی جنسی خود و همسرتان موارد و فاکتور های مهم را در نظر داشته باشید . این که شما از نظر ظاهری آمادگی لازم را داشته باشید از لباس زیر و یا لباس خواب های فانتزی استفاده کنید ، استحمام کرده باشید و از عطر مناسبی استفاده کرده باشید و یا اینککه محیط را آماده کرده باشید از نور کم و وارمر استفاده کنید و مواردی این چنینی .

دیگر الکل ننوشید :

با داشتن لذت های زود گذر رابطه ی خود را خراب نکنید . بهتر است بدانید وارد شدن الکل به بدن و خون شما می توانید سیستم عصبی شما را مختلف و مانع از هماهنگی طبیعی اعضای بدن شما شود . به همین دلیل به شما نوشیدن الکل را به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم .

توجه بیشتری به بدن و جسم خود داشته باشید :

واقعیت انکار ناپذیر در رابطه زناشویی این است که زن و مردی که از لحاظ بهداشتی و سلامتی به جسم خود رسیدگی می کنند میل بیشتری به برقراری رابطه جنسی دارند . دکتر " جوی دیودسون " درمانگر جنسی بیمارستان نیویورک می گوید : زنان و مردانی که احساس خوبی نسبت به بدن خود دارند به هر لحاظ ، رابطه زناشویی بهتر و قوی تری با همسر خود خواهند داشت . متاسفانه ۸۰ درصد از زنان نیویورک در مورد اندام و زیبایی جسمی خود منفی نگر هستند و همین یکی از علل اصلی سرد مزاجی و بی کیفیت بودن رابطه آنهاست

تهیه و تنظیم مطلب در مجله آموزش زناشویی و جنسی

برداشت http://postharvestjournal.ir

طبتاج http://tebtaj.ir

طب سنتی http://tebbe-sonaty.ir

محتوای این سایت جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر ۱۸ سال نمی باشد در صورتی که زیر ۱۸ سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *