خانه » جنسی زناشویی » یک سکس خوب از دید دین مبین اسلام چگونه است ؟

یک سکس خوب از دید دین مبین اسلام چگونه است ؟

Posted by: admin می 29, 2020 Leave a comment

دین مبین اسلام به زوجین برای داشتن یک سکس خوب چه توصیه ای می کند؟

هنگام در آمیختن با همسر خویش، یکدیگر را ببویید، ببوسید، عشق بازی کنید و با سخنان محبت آمیز، عشق را به او پیش کش کنید.(پیامبر اکرم(ص)، محجه البیضاء، ج۳، ص۱۱۰)

هنگام آمیزش، چون پرندگان شتاب نکنید، صبر پیشه‌‌ی خود سازید، زنها نیازمند وقت بیشتری هستند، مدتی نه چندان طولانی به عشق بازی بپردازید، همسرتان را کاملاً آماده سازید. آمادگی دو سویه؛ آمیزش را فرح بخش و کامل می‌‌کند.(امام علی(ع) وسائل الشیعه ج۱۴، ص۸۳، امام صادق(ع) کافی ج۵، ص۴۹۷)

خانمها از آرایش دریغ مکنید، بهترین، ملایم‌‌ترین و دلنوازترین عطر را به کار برید، زیباترین و دلرباترین لباس را به اندام خویش بپوشانید، خود را حداقل با یک گردنبند زینت بخشید و صبح و شام خود را به شوهر عرضه دارید. در یک کلام؛ چشم و دل شریک زندگیتان را هنرمندانه بربایید.(پیامبر اکرم(ص)، وسائل، همان، ص۱۱۲)

آقایان! مطابق میل خانمتان لباس بپوشید، در خانه نیز آراسته و دلربا باشید، هوش و حواس همسرتان را ماهرانه به خود جلب کنید، با این کار، غدد جنسی او را نسبت به خود فعال کنید و عفت او را نسبت به دیگران فزونی می‌‌بخشید.(امام رضا(ع)، مکارم الاخلاق، ص۸۰)

مرد باید مقداری از شهوت خود را نگه دارد که همواره توانایی جنسی داشته باشد، زیرا اینکه زن شوهر خود را در امور جنسی توانا بیابد، بهتر از این است که او را ناتوان ببیند. مرد ناتوان، نمی‌‌تواند همسر خود را راضی نگه دارد.(امام علی(ع) همان، ص۱۸۰)

عشق به همسر، گرما بخش و انرژی زاست، با اعلام این عشق به او، قلب وی را تسخیر کنید. «دوستت دارم عزیزم» جمله‌‌ای است که هیچ گاه از قلب زن بیرون رفتنی نیست، همسر خود را از این کلام آتشین محروم نسازید.(پیامبر اکرم(ص)، همان ص۱۰)

در نهایت، به این نکته مهم توجه داشته باشید که عشق ورزیدن به شریک زندگی خود یک تجربه شخصی است که در آن، شما باید به احساسات و نیازهای یکدیگر توجه داشته باشید. برای این منظور، اطمینان حاصل کنید که با شریک زندگی خود صحبت میکنید و آنچه را که شما انتظار دارد، میدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *